sobota, 31 stycznia 2015

Polska-Katar: Popełnialiśmy błędy ale decyzję sędziów bardzo kontrowersyjne

Po nerwowym spotkaniu meczu Polska-Katar nie sposób przejść obok tego meczu obojętnie. Wszystko jednak zaczęło się jednak wcześniej. Spotkanie Austrii z Katarem również należało do bardzo kontrowersyjnych. Nie sposób zauważyć że sędziowie kontrolowali wynik. Kiedy był remis w spotkaniu z Austrią, sędzia zaliczył gol graczom Kataru mimo przekroczonej linii na kole. Dodatkowo zawodnik Austrii dostał 2 minutową karę gdzie powtórki pokazują że wcale na nią nie zasłużył. Przy kolejnym remisie kiedy zostało już 2-3 minuty do końca ponownie zawodnik Austrii został odesłany na 2 minuty. Podobnie było w naszym spotkaniu. Bo jak można nie zauważyć faulu na Bielieckim któremu okulary razem z nim spadły na ziemię. Kolejna sporna sytuacja to 2 minutowa kara dla Jureckiego gdzie wynika z powtórek że na nią nie zasłużył. Następna to kroki Wiśniewskiego gdzie powtórki wyraźnie pokazują że ich nie było, już nie wspominając o przekroczonej linii koła gracza Katarskiego i rzucie przy którym stopa miała kontakt z podłożem. To wszystko to są stracone szanse na kolejne bramki. Naprawdę nie chce słuchać komentatorów którzy mówią zagraliście słabszy mecz w obronie czy Szmal gorzej bronił. Tak to prawda. Ale prawdą jest też to że gdyby nie błędy sędziów to przed nami byłaby szansa na co najmniej kilka bramek a to już jest wypatrzenie wyniku tego spotkania.