sobota, 31 stycznia 2015

Polak strzela gola Manchesterowi United

Manchester United pokonuje Leicester 3:1. Po ponad 20 latach Polak strzela gola w lidze Angielskiej. Marcin Wasilewski pokonuje Davida De Geę, Pierwszy gol został strzelony w 27 minucie przez Robina Van Persiego który otrzymał świetne podanie od Blinda. Niestety był minimalny spalony Van Persiego i sędzia tego nie zauważył. W 32 minucie było już 2:0. Po strzale Angela Di Marii piłkę odbija bramkarz gości a ta wpada pod nogi Falcao który pakuje piłkę do siatki. Tuż przed przerwą w 44 minucie po rzucie rożnym Wes Morgan zalicza wpadkę i mamy gol samobójczy. Manchester United prowadzi do przerwy 3:0. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka której autorem był Marcin Wasilewski. Wykorzystał dośrodkowanie i główką wpakował piłkę do siatki.

Manchester United - Leicester City 3:1 (3:0)

Man Utd: David de Gea - Antonio Valencia (77' Juan Mata), Phil Jones, Marcos Rojo, Luke Shaw, Daley Blind, Wayne Rooney, Adnan Januzaj, Angel di Maria, Robin van Persie (68' Paddy McNair), Radamel Falcao (81' James Wilson).

Leicester: Mark Schwarzer - Danny Simpson, Marcin Wasilewski, Wes Morgan, Ritchie de Laet, Jamie Vardy (46' Esteban Cambiasso), Danny Drinkwater, Andy King, Jeffrey Schlupp, Leonardo Ulloa (62' David Nugent), Andrej Kramarić (62' Marc Albrighton).