środa, 9 marca 2016

Chelsea Londyn odpada z Ligi Mistrzów!

Chelsea Londyn po emocjonującym meczu przegrywa z PSG 2:1 i tym samym odpada z Ligi Mistrzów. Już w 16 minucie prowadzenie objęli Paryżanie, Thiago Motta podał do Zlatana ten wbiegł w  pole karne wypatrzył Rabiota a ten z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki. W tym momencie gracze Chelsea byli w beznadziejnej sytuacji bo potrzebowali 3 bramek by awansować. W 27 minucie nadzieje rozbudził Diego Costa. Ograł Thiago Silve i prostopadłym strzałem dał Remis ekipie z Stamford Bridge. W 67 minucie Zlatan pozbawił marzeń drużyne Chelsea. Di Maria idealnie wystawił piłkę do Zlatana a ten tylko wystawił nogę. Chelsea już się nie podniosła po tym golu. Tym samym PSG awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Składy:
Chelsea Londyn: Thibaut Courtois - Cesar Azpilicueta, Gary Cahill, Branislav Ivanović, Kenedy, John Obi Mikel, Cesc Fabregas, Pedro Rodriguez, Willian, Eden Hazard, Diego Costa.
Paris Saint-Germain: Kevin Trapp - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell, Adrien Rabiot, Thiago Motta, Blaise Matuidi, Angel di Maria, Zlatan Ibrahimović, Lucas Moura.
Sędzia: Felix Brych (Niemcy).